Kurumumuz, hizmet sektöründe uluslararası alanda dünya standartlarında hızlı ve çağdaş bir hizmet vermek için OKUYAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ adı altında 1996 yılında faaliyete başlamış, her zaman ileriye dönük çalışmalarla kendini geliştirmiş ve bugünkü sağlam yapıya ulaşmıştır.

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosu ile gümrükleme sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır. Her biri kendi sektörünün lideri olan kurumsal yerli ve yabancı sermayeli firmalara gümrük müşavirlik hizmeti vermektedir.

OKUYAN GÜMRÜKLEME, her zaman gelişmekte olan uluslararası dış ticaret hacminin önemini iyi bilen; buna bağlı olarak gelişen, dış ticaret hacmine cevap verebilecek bilgi, teknoloji, tecrübeye ve profesyonel yönetim anlayışına sahip bir şirkettir. Bu özellikleri ile sektörde hizmet konusunda kalite, hız, tecrübe ve güven kavramları ile birlikte anılan, müşterilere özel çözümler üreten ve teknolojik gelişmeleri ilk uygulayan firmalardan biridir.

Sertifika ve Belgeler...

Bize Ulaşın

Yenibosna Merkez Mahallesi Kuyumcular Sokak İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza C1 Blok
Kat:10 No:312-321-322-323-324 Bahçelievler/İSTANBUL
+90 (212) 639 30 43
info@okuyan.com.tr